O NAS

BREXIT

BREXIT OUTLET - wszystko do domu i ogrodu

Nasza historia zaczyna się już w 2010 roku kiedy to zdobywaliśmy pierwsze umiejętności w handlu i kontakcie z klientem. Firma Brexit działalność rozpoczęła w 2016 roku, od tej pory rzetelnie pracujemy nad sukcesem firmy oraz coraz mocniejszą pozycją na rynku. Satysfakcja naszych klientów napędza nas do działania, przez co stale możemy się rozwijać i poprawiać jakość oraz wachlarz oferowanych produktów.

Jesteśmy firmą typu outlet, w naszej ofercie są produkty z tzw nadwyżek magazynowych, końcówek serii, upadłości oraz zwrotów internetowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone przez naszych specjalistów. W naszej ofercie jest ponad 20000 produktów, które pochodzą od naszych kontrahentów z całej Europy.

Brexit Outlet

Dlatego właśnie satysfakcja klienta jest dla nas tak istotna.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż stacjonarną, jesteśmy aktywni na Allegro, Facebooku i Olx. Stale się rozwijamy tworząc kolejne możliwości kontaktu z nami, jak i kolejne kanały sprzedażowe. Naszym priorytetem pozostaje cały czas satysfakcja klienta.
Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta, a nasz rynek rozszerzamy głównie dzięki opinii naszych klientów i ich wzajemnym polecaniu naszych usług.

 

GWARANTUJEMY

WYSYŁKA

EKSPRESOWA WYSYŁKA

CENY

ATRAKCYJNE CENY

SZEROKI WYBÓR

SZEROKI WYBÓR

JAKOŚĆ

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Brexit to marka w której każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od drobnego AGD po agregaty dla domów jednorodzinnych. To sprawia, że nasze hasło “Wszystko do domu i ogrodu” nie jest sloganem, ale filozofią, którą się kierujemy.

Close Menu
×
×

Koszyk